top of page
  • bbulevar

Barmen - Konobar u veganskom restoranu | Oglas za posao, Novi Beograd

pomoćni radnik u restoranu, veganski restorani beograd, poslovi preko agencije, hr agencija bulevar, pomoćni poslovi, barmen, konobar, kuvar, kuvar poslovi, beograd
Barmen u veganskom restoranu | Oglas za posao, Novi Beograd

HR agencija Bulevar je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različith Poslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji.

Za potrebe Klijenta iz Beograda, tražimo zainteresovane kandidate za poslove na poziciji barmena i konobara. Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. traži izvršioca za poziciju:

Barmen - Konobar u veganskom restoranu

Mesto rada: Novi Beograd

Opis posla:

- Pomoćni poslovi u šanku.

- Pomoćni poslovi u šanku. - Priprema kafe, čajeva, prirodnih sokova i smutija.

- Usluživanje kupaca.

- Posluživanje zdravih slatkiša iz vetrine i postavljanje na tanjir.

Uslovi rada:

– Kvalifikacije: NK/SSS

– Nije potrebno radno iskustvo

- Komunikacione veštine i ljubaznost

Nudimo vam:

– Obezbedjenu obuku

– Radi se ponedeljak - subota

- Smenski rad:

  • 08:30 - 16:30

  • 13:30 - 21:30

– Zarada: 50.000 rsd + bakšiš + bonusi u zavisnosti od obima posla

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon u periodu od 08:30h – 16:30h :

011 454 25 88

060 3066 099

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu: www.hr-agencija-usluge.com

Info – HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili

uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga.

Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.

2 views0 comments
bottom of page