top of page
  • bbulevar

Komercijalista | Oglas za posao, Novi Beograd, West 65

Updated: Mar 22

Oglas za posao, radnik u proizvodnji, dobanovci

HR agencija Bulevar  je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različith Poslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju:

Komercijalista

Mesto rada: Novi Beograd, West 65

Opis posla:

  • Pronalazak novih klijenata.

  • Fakturisanje, trebovanje i praćenje lagera.

  • Specijaliacija za dva tipa proizvoda.

  • Održavanje kontakta sa klijentom.

  • Ugovaranje novih poslova.

  • Praćenje tržišta.

  • Rešavanje reklamacija.

  • Rešavanje logističkih poslova.

  • Učešće u marketinškim poslovim.

  • Rad iz kancelarije i na terenu.

Uslovi:

  • Neophodno radno iskustvo u veleprodaji ili maloprodaji.

  • Razvijene veštine prodaje i orijentisanost ka kupcima.

  • Znanje rada na računaru (MS Office paket).

Radno vreme: 5 dana u nedelji, od 8-16h dnevno.

Zarada: 70.000din.

Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 – 16:30h mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs

Da li vas interesuju i drugi poslovi? Saznajte više klikom na Oglas za posao.

Više o našim uslugama pogledajte na sajtu www.ustupanje-radnika.com

Info – HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.

2 views0 comments
bottom of page