top of page

Kontrolor kvaliteta | Oglas za posao, Beograd

HR agencija Bulevar  je povezana sa glavnim kompanijama koje nude zapošljavanje u Republici Srbiji. HR Bulevar ima veliku ponudu poslova i svakodnevne oglase za posao kod različith Poslodavaca. Konkurišite na oglase za poslove i koristite HR usluge potpuno besplatno. Zapošljavanje je besplatno za sve kandidate koji konkurišu za posao u HR agenciji.

Agencija za privremeno zapošljavanje HR Bulevar d.o.o. iz Beograda traži izvršioca za poziciju Kontrolora kvaliteta i nudi obezbeđen smeštaj u Beogradu.

Kontrolor kvaliteta

Mesto rada: Beograd (obezbeđen smeštaj)

Opis posla:

  • Pregled displeja na sledećim funkcijama: vizualna, funkcionalna, kao i čišćenje i skeniranje.

  • Upotreba jednostavne opreme za funkcionalno testiranje tehničkih proizvoda.

  • Vizuelna inspekcija tehničkih proizvoda.

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

  • IV stručni stepen.

  • Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca.

  • Poželjno znanje engleskog jezika.

  • Mesto rada: Beograd.

  • Radno vreme: rad u 2 smene, 5 dana u nedelji, 7,5 sati rada.

  • Neto zarada: 70.000 rsd ( nakon drugog meseca se stiče pravo na bonuse: od 50-200eur, u zavisnosti od postignutih rezultata).

Zainteresovani kandidati se u periodu od 08:30 – 16:30h mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

060/3066-099

ili poslati CV na email poslovi@hrbulevar.rs

Da li vas interesuju i drugi poslovi? Saznajte više klikom na Oglas za posao.

Više o našim uslugama pogledajte na sajtu www.ustupanje-radnika.com

Info – HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca – korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu – HR agenciji.

2 views0 comments
bottom of page